Не е лошо да се плаща.

от ДИМИТЪР ГИГОВ на 08.05.2012 13:32
Аз искам да си платя 5лв. на месец.. Поне да си покриете разходите за хардуера.. Сайта в натоварените часове работи бавно , усеща се.
Поне на цената на евтин web hosting да ми работи по-бързо..
RE: Не е лошо да се плаща.
от e-Docs.bg Support на 13.05.2012 17:49
ДИМИТЪР ГИГОВ
Аз искам да си платя 5лв. на месец.. Поне да си покриете разходите за хардуера.. Сайта в натоварените часове работи бавно , усеща се.
Поне на цената на евтин web hosting да ми работи по-бързо..


Благодарим за Вашия сигнал!

През последната година потребителите на www.e-Docs.bg се увеличиха многократно - вече са около 10к. Но системата е много добре хардуерно подсигурена и за сега не сме забелязали забавяне в работата в зависимост от натоварването. При необходимост от допълнителен ресурс имаме възможност да добавим колкото е необходимо (цяла БГ да изпраща и приема спокойно електронни фактури ), но засега не отчитаме такава! Моля да уточните какво точно имате предвид - за какви забавяния става въпрос? - при какви операции и др. подробности. Моля, отбележете, че работата на web базираните системи зависи от много външни фактори - качество на Интернет достъпа, използваните браузъри и др.

В допълнение имаме удоволствието да съобщим, че екипът подготвя стартирането на уникална за България система за сигурен обмен на електронни документи - електронни фактури, банкови платежни и всякакви други документи както в структуриран, така и в неструктуриран вид. Някои от функционалностите ще бъдат достъпни преференциално за потребителите на https://online.e-docs.bg изпращащи и приемащи електронни фактури, а условията като цяло ще бъдат супер атрактивни!
За да коментирате публикацията, трябва да сте влезли в профила си. Можете да се регистрирате от тук.